Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Právní oddělení).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Hlídaní platnosti dokumentů

Platnost dokumentů typu smlouvy, nabídky apod. je potřeba hlídat. Například z důvodu sankcí.
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Hlídaní platnosti dokumentů. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Právní oddělení.

Jak řešit

Záleží na typu dokumentu. Například dokumenty, které máte uložené v podnikovém systému (ERP/účetníctví) mohou býti hlídány tímto software. Důležitá je dostupnost této funkce, což bývá u pokročilých systémů standard.

Obecně, platnost dokumentů ohlídáte dokumentačním systémem (DMS). Jedná se o relativně standardní funkcionalitu, kdy není kontrolována platnost, ale třeba i archivační doby a případně jiné termíny.

Aktivity k vyřešení Hlídaní platnosti dokumentů
1 Software pro advokáty s řízením spisů
2 Firemní agenda - software pro libovolnou evidenci
3 Implementace dokumentačního systému

Jak řešily jiné firmy

 Hlídaní platnosti dokumentů řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Software pro advokáty s řízením spisů

Spisy na jednom místě včetně emailové a papírové pošty, přehled odpracované práce pro jednotlivé klienty, fakturace a získávání dat z veřejných rejstříků.

2 Firemní agenda - software pro libovolnou evidenci

Software, který vám umožní vést běžné firemní agendy. Snadno přidáte další evidenci. Tvoříte libovolné přehledy a sestavy na základě vložených údajů.

3 Implementace dokumentačního systému

Document Management System řeší životní cyklus dokumentů. Od jejich vzniku, publikaci po archivaci a skartaci. DMS systémy obsahují i řešení řízeného oběhu dokumentu (schvalování, připomínkování apod.). Nasazením dokumentačního systému zrychlíte procesy.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.