Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Právní oddělení).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Agenda advokátní kanceláře

Všechny dokumenty k případu v elektronickém spisu, kdykoliv dostupném na tabletu nebo mobilu. Evidence úkolů a odpracované práce pro zákazníka. Automatizované vytvoření faktury. A další úkoly v rámci agendy advokátních kanceláří.
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Agenda advokátní kanceláře. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Právní oddělení.

Jak řešit

Advokátní kancelář si může agendu vést v různých systémech. Například v univerzálním dokumentačním systému. Zde si musí vše nastavit a výsledek nebude nikdy takový, jako nabízí software pro advokátní kanceláře.

Zde využijete propojení jednotlivých procesů a dokumentů do spisů, měření času na projektu, automatické generování faktur. Přitom vám zbyde čas na práci pro klienty...

Agenda advokátní kanceláře lze řešit různými cestami:
Aktivity(filtrování tlačítky):
1 Software pro advokáty s řízením spisů
2 Implementace dokumentačního systému

Jak řešily jiné firmy

 Agenda advokátní kanceláře řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Software pro advokáty s řízením spisů

Spisy na jednom místě včetně emailové a papírové pošty, přehled odpracované práce pro jednotlivé klienty, fakturace a získávání dat z veřejných rejstříků.

2 Implementace dokumentačního systému

Document Management System řeší životní cyklus dokumentů. Od jejich vzniku, publikaci po archivaci a skartaci. DMS systémy obsahují i řešení řízeného oběhu dokumentu (schvalování, připomínkování apod.). Nasazením dokumentačního systému zrychlíte procesy.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.