Vhodné řešení

Software pro řízení zdrojů na projektech 

Řízení lidských zdrojů, přehled jejich vytížení, a řešení konfliktů z důvodu přetížení zdrojů v projektech je jedna z nejsložitějších disciplín.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Software pro řízení zdrojů na projektech. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

nasazením software pro řízení projektových zdrojů

 Seznam produktů nebo služeb pro  Software pro řízení zdrojů na projektech.


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Popis

Software vám umožní přehled o čerpání jak finančních, tak lidských zdrojů. Máte přehled o všech zaměstnancích a úkolech, které na nich v rámci projektů pracují. Současně lze vyplňovat aktuální čerpání a máte přehled (predikci), zda časové, finanční, či jiné rozpočty přřekročíte nebo nikoliv.

V případě, že je plánováno využití konkrétního pracovníka více projekty současně, systém identifikuje přetížení a nechá správce portfolia rozhodout o prioritách. Pak méně prioritní aktivity dostanou zdroje později a buď dojde k čerpání rezerv v rámci projektu nebo ke zpoždění projektu.