Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Administrativa).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Správa datových schránek

Pravidelná kontrola datové schránky a zajištění, že všechny přijaté zprávy budou vyřízeny. Datová schránka a doručení zpráv má stejnou právní jako fyzické převzetí např. úřední korespondence.
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Správa datových schránek. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Administrativa.

Jak řešitAktivity k vyřešení Správa datových schránek
1 Využití DMS pro správu datových schránek
2 Nasazení software pro správu datové schránky
3 Software obsluhy datových schránek s workflow

Přehled řešení

1 Využití DMS pro správu datových schránek

Pravidelná kontrola datových schránek, zajištění oběhu korespondence a přehled o stavu zpráv je se standardním rozhraním administrativně náročná. Proto Document Management systémy (DMS) přicházejí s integrovanou funkcí přístupu do datových schránek.

2 Nasazení software pro správu datové schránky

Software specializující se na obsluhu datových schránek. Umožňuje přístup k datové schránce, archivaci zpráv, přijímání a odesílání korespondence. Nabízí mnohem širší funkcionalitu, než standardní webové rozhraní pro příjem datových zpráv.

3 Software obsluhy datových schránek s workflow

Zajištění nejen příjmu datových zpráv ze schránky, ale i následného oběhu včetně hlídání termínů a přehledu o stavu o celé agendě.

Popis řešení, omezení a vhodné kombinace

 Detailní popis jak přistoupit k řešení Správa datových schránek. Čím začít, na co nezapomenout.

Datová schránka slouží k přijímání a posílání úředních (elektronických) dopisů mezi firmou a orgány veřejné moci. Proto je potřeba vyřešit tuto oblast urgentní, neboť již pouhým uložením zprávy ve schránce počínají běžet některé lhůty.

Z toho plyne, že jednoznačné určení zodpovědnosti za pravidelnou kontrolu a zajištění oběhu korespondence z  datové schránky je prvním krokem k vyřešení.

Pokud vlastní společnost více datových schránek nebo příjímá větší množství zpráv, je vhodné pořídit softwarové řešení, které výběry a oběh dokumentů zajistí v rámci svého workflow.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
  Máte ještě jiný zajímavý zdroj? Napište nám a zvýšíme informační hodnotu této stránky.
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.