PROBLÉM/ZLEPŠENÍ
Obtížný přístup do archivu dokumentů
Co na stránce najdete?
Problém či zlepšení
Jak řešit vybraný problém či nasadit zlepšení. Ukazujeme různé cesty (možnosti) řešení. Levné, zdarma, či robustní změny. Vyberete dle vaší situace a možností.

Klíčové jsou zákaznické příběhy (část Jak řešily jiné firmy). Získáte z reálné praxe - skutečné benefity, problémy při implementaci a zkušenosti s dodavatelem.

Řešení problému má obvykle více kroků (aktivit). Od úvodní analýzy po výběr vhodného systému.

V další části najdete detaily k řešení problému. A související odkazy.

Nanašli jste co jste hledali?
Zkuste přehled problémů (nebo detail pro profesi Administrativa).

Nebo bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi

Obtížný přístup do archivu dokumentů

Pokud potřebujete získat dokument z archivu, je jeho získání pomalé, složité a administrativně náročné. Prohledávání šanonů s dokumenty i při výborném evidenčním systému zabere podstatně delší dobu, než hledání v digitální knihovně.
  Nacházíte se v podobné situaci? Dále se dočtete, jak vyřešit Obtížný přístup do archivu dokumentů. Pokud ne, nasměruje vás náš interaktivní průvodce. Nebo se podívejte na všechna zlepšení pro profesi Administrativa.

Jak řešitAktivity k vyřešení Obtížný přístup do archivu dokumentů
1 Skartace papírových dokumentů
2 Zrušení fyzického archivu dokumentů
3 Jednorázová digitalizace
4 Elektronická archivace mzdových listů

Jak řešily jiné firmy

 Obtížný přístup do archivu dokumentů řešily další firmy. Přečtěte si jak a jaké benefity tím získaly. Čeho se vyvarovat a jaké zkušenosti měly s dodavatelem.

Přehled řešení

1 Skartace papírových dokumentů

Při převodu dokumentů do elektronické podoby nebo po uplynutí lhůty pro archivaci je potřeba staré dokumenty skartovat - a ideálně tak, aby nedošlo k úniku informací. Zde nabízíme doplňkový přehled dodavatelů, kteří skartaci zajišťují.

2 Zrušení fyzického archivu dokumentů

Narůstá vám množství papírových dokumentů a nemáte je kde skladovat? Využijte elektronickou verzi archivu, která je z pohledu českého práva vhodná na smlouvy, faktury i pracovně-právní dokumenty. Zrušit papírový archiv je dnes možné.

3 Jednorázová digitalizace

Vzniklo vám velké množství papírových dokumentů z důvodu marketingové akce, dotazníkového šetření nebo jste se rozhodli přestěhovat firmu do nové lokality již bez papírového archivu? Využijete službu jednorázové digitalizace dokumentů.

4 Elektronická archivace mzdových listů

Zákonný požadavek uchovávat mzdové listy zaměstnanců stanoví dobu 30 let. Firmy je typicky tisknou. Pak je musí dobře zabezpečit, protože se jedná o velice citlivé údaje. Když přidáme mzdové výměry a smlouvy, velikost personálního archivu naroste.

Popis řešení, omezení a vhodné kombinace

 Detailní popis jak přistoupit k řešení Obtížný přístup do archivu dokumentů. Čím začít, na co nezapomenout.

Řešením je převedení fyzické podoby archivu do elektronické s nastavením přístupových práv, doby archivace a skartačních znaků. O zbytek se postará systém. Pokud někdo potřebuje přístup do archivu, správce mu přidělí jednorázová práva čtenáře a pošle mu odkaz. Nebo si jej uživatel vyhledá sám.

  Nenašli jste řešení pro vaši firmu? Zkuste našeho interaktivního průvodce, ten vás nasměruje. Případně bleskově fulltextově prohledejte celou naši databázi
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.