Vhodné řešení

Služby analýzy podnikových procesů 

Analýza podnikových procesů (procesní audit) a návrh, případně implementace opatření pro celkové zlepšení výkonnosti. Jednorázová aktivita s cílem identifikovat úzká místa. Získáte seznam změn doporučení pro zlepšení firemních procesů.

Výběr řešení

Služby často nazývané jako procesní audit, zlepšování nebo analýza procesů jsou součástí nabídky téměř každé konzultační firmy. Ne všechny ale mají reálnou zkušenost s komplexní analýzou a zaváděním procesního řízení, které - má-li analýza mít smysl - musí následovat. 

Asi nejdůležitější na analýze podnikových procesů je definice cíle. Co vlastně je záměrem organizace. A optimálně by v definici cíle analýzy měl figurovat zákazník - a dopad na jeho spokojenost. Jedině tak získáte z procesního auditu tu správnou hodnotu.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Služby analýzy podnikových procesů. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

analýzou podnikových procesů (služba)

 Seznam produktů nebo služeb pro  Služby analýzy podnikových procesů.


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Popis

Návrh opatření - jako výstup analýzy firemních procesů - bude znamenat změnu. Změnu, která se většinou neobejde bez podpory nejvyššího vedení. Proč? Málokdy jsou v jednom oddělení závažné procesní chyby. Ten hlavní problém bude mezi oděleními, kde se předávají výstupy. A na celkovém procesu, který velice často u větších firem prochází i desítkami oddělení. Pokud s tímto máte pohnout, potřebujete "kontrakt" of top managementu, včetně jejich alokace na řešení konfliktů...