Vhodné řešení

Pokročilý software pro popis procesů 

Jak se rozroste organizační struktura, zvětší se komplexnost prováděných činností kdy jednotlivci zodpovídají jen za vymezené části, bez popisu se neobejdete. Pomoci vám může vhodný software. Procesní model firmy, rozpad do procesů, zodpovědnosti.

Výběr řešení

Vybrat můžete "kreslítko". Pak vám stačí Visio nebo Powerpoint. Pro některé účely jsou nejlepší. Pokud ale potřebujete popsat komplexní procesy, vazby na jednotlivá oddělení, vstupy, výstupy a třeba využít i k modelování, pak vám jednoduchý nástroj na kreslení stačit nebude. 

Pak dává smysl buď využít specializovaný jednoúčelový software pro popis procesů (viz související řešení).

Nebo univerzální BPM řešení, které vám pomůže i s workflow, umožní měřit výkonnost procesů a výsledky přehledně publikovat na tzv. dashboardech pro vedení a jiné role (dle oprávnění). Seznam těchto nástrojů najdete níže.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Pokročilý software pro popis procesů. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

nástrojem pro popis firemních procesů

 Seznam produktů nebo služeb pro  Pokročilý software pro popis procesů.


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.