Vhodné řešení

Nástroje pro řízení portfolia projektů 

Pro řízení většího projektového portfolia je ideální využít software, který umí konsolidovat informace z jednotlivých projektů. Dále vám umožní prioritizovat projekty a dávat přednost v čerpání zdrojů. Změny v jednom projektu budou mít dopad na portfolio.

Výběr řešení

Rozhodnutí zda implmentovat pokročilé nástroje projektového řízení souvisí s projektovou vyspělostí (maturitou) vaší firmy. Je pěkné pracovat s výkonnými nástroji, ale pokud nemáte vyřešenu prioritizaci úkolů (i neprojektových) a aby ji zaměstnanci a manažeři respektovali, dosah těchto nástrojů bude omezený.

Přehled systémů na této stránce vám ukáže možnosti, které dnes na trhu jsou. Obecně platí - robusnější nástroje jsou i velmi drahé (od velkých firem). Vy máte možnost využít i jednodušších produktů, které třeba nemají tolik funkcí, ale pro úroveň procesního řízení vaší firmy a potřeby dostačují.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Nástroje pro řízení portfolia projektů. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

Software pro řízení portfolia projektů

 Seznam produktů nebo služeb pro  Nástroje pro řízení portfolia projektů.


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.