Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

Tamigo

Online organizace zaměstnanců, plánování směn a dovolených, komunikace.


Produktové oblasti

  • Dovolenky
  • Komunikace

Popis Tamigo

Pomáháme našim zákazníkům maximalizovat výnosy a minimalizovat mzdové náklady díky lepší organizaci procesu vytváření rozpisů směn – od zadání první směny do rozpisu až po převedení odpracovaných hodin do systému mezd.

Aplikace Tamigo poskytuje řadu možností a výhod při udržování každodenního běhu vaší společnosti. Aplikace zvládá organizovat veškeré procesní záležitosti a brzy se stane vaším nepostradatelným společníkem. Umožní vám přijímat nebo odmítat nabídky na obsazení směn, jejich výměnu nebo organizovat dovolené.

Komunikace v aplikaci Tamigo probíhá automaticky přes SMS zprávy a/nebo email, a vy tak máte vždy jistotu, že jsou vaši zaměstnanci obeznámeni s aktualizovaným rozpisem směn.

Vlastnosti Tamigo

Neověřené vlastnosti
Dovolenky
Typ systému
Dovolenky 
Specializovaný nástroj
Úplný přehled vlastností

Autor produktu Tamigo

Tamigo Česko s.r.o.
Tamigo je jedničkou na trhu online organizace pracovní síly v Dánsku a řadě dalších evropských zemí. Od roku 2006 jsme nenahraditelným obchodním partnerem společností využívajících naši uživatelsky přívětivou internetovou nebo telefonní aplikaci pro rozpis směn, která je v těchto firmách základem optimalizace chodu, zvyšování výnosů a snižování mzdových nákladů.

Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu Tamigo nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.