produkt
T-Cloud Týmová Záloha
Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

T-Cloud Týmová Záloha

Aplikace, která vám umožní zálohovat jakákoli data ze všech vašich zařízení ve firmě do cloudu, kde budou zcela v bezpečí a k dispozici. Nespoléhejte na staré způsoby zálohování – svěřte svá data naprosto spolehlivému cloudu.

Produktové oblasti

  • Zálohování

Popis T-Cloud Týmová Záloha

  • Budete mít ke svým datům přístup za všech okolností. Ztráta, odcizení ani poškození techniky už vás o ně nikdy nepřipraví ve chvíli, kdy je nejvíc potřebujete.
  • Ušetříte čas i peníze oproti tradičním způsobům zálohování. Nemusíte dolovat data z poškozeného disku. Stačí na novém nainstalovat T-Cloud Zálohu a data obnovit.
  • Získáte efektivní nástroj pro sdílení dat. Vaši kolegové i obchodní partneři budou mít jednoduchý přístup k informacím, které jim chcete poskytnout.
  • Ne všechny změny jsou k lepšímu. Díky tomu, že aplikace zálohuje data v pravidelných intervalech, se můžete snadno vrátit ke starším verzím dokumentů.
  • Rozpracované dokumenty budete mít pořád s sebou díky funkci Aktovka – můžete na nich pracovat ze všech svých zařízení a nebo je sdílet s obchodními partnery či kolegy pomocí odkazu, bez nutnosti posílat velké přílohy.
  • T-Cloud Týmová Záloha nabízí i zálohovací strategii vašich serverů. Můžete automaticky zálohovat databázové servery (Microsoft SQL, MySQL, a další) či poštovní servery (Microsoft Exchange 2003 a novější). Zálohování stavu systému (tzv. System State Backup) zároveň umožní obnovu operačních systémů serveru během několika chvil.
  • T-Cloud Záloha je bezpečná na maximum. Veškerá data se při zálohování ještě před odesláním zašifrují klíčem, který znáte pouze vy. Tím pádem se k datům uložených T-Cloudu nedostane dokonce ani T-Mobile.

Vlastnosti T-Cloud Týmová Záloha

Neověřené vlastnosti
Zálohování
Typ systému
Zálohování 
Systémové řešení
Zálohování - vlastnosti
Kam zálohovat 
Cloud
Co zálohovat 
Mobilní zařízení
Databáze
Aplikace
Soubory a složky
Virtuální stroje
Systém
Úplný přehled vlastností

Autor produktu T-Cloud Týmová Záloha

T-Mobile

T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky.


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu T-Cloud Týmová Záloha nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.