Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

DropBox

Online úložiště dokumentů na internetu s možností sdílení.


Produktové oblasti

  • Spolupráce
  • Zálohování

Popis DropBox

Dropbox je webové úložiště - své soubory máte vždy po ruce, stačí se jen přihlásit. Kromě toho přináší další možnosti, např. sdílení dat, či prezentaci fotografií. Současně svoje dokumenty můžete jednoduše zálohovat do cloudu.

Dropbox klient umožňuje vložit jakýkoliv soubor do určené synchronizované složky Dropbox ve správci souborů, dojde tak k nahrání tohoto souboru do webového úložiště a rozšíření na všechna synchronizovaná zařízení. Uživatelé také mohou odeslat data ručně přímo přes webové rozhraní a webový prohlížeč. Díky tomu lze Dropbox považovat za alternativu k tradičním přenosným mediím a dalším podobným formám přenosu dat jako FTP nebo emailové přílohy. Klient nemá omezenou velikost souboru pro synchronizaci, ovšem přes webové rozhraní lze nahrát soubor o maximální velikosti 10 GB.

Zatímco Dropbox funguje i jako úložiště souborů, je zejména zaměřena na jejich synchronizaci a sdílení. Podporuje historii revizí, takže smazané soubory ze složky Dropbox mohou být kdykoliv obnoveny, a to jak přes webového klienta, tak i na kterémkoliv instalovaném klientu. Historie verzí je omezena na dobu 30 dní, ale uživatelé mají možnost získat neomezenou historii zakoupením placené verze. Dojde-li ke změně souboru v synchronizované Dropbox složce, automaticky dojde k synchronizaci na ostatní synchronizovaná zařízení. Výhodou Dropboxu je, že synchronizuje pouze tu část souboru, která se změnila, tak omezuje využívání internetu na minimum. Dropbox úložiště je šifrováno pomocí AES-256. Pokročilí uživatelé vymysleli celou řadu rozšiření Dropboxu. Patří mezi ně posílání souborů do Dropboxu přes Gmail, používat Dropbox jako zálohu chatu , manažer hesel apod. (wikipedia)

Vlastnosti DropBox

Neověřené vlastnosti
Zálohování
Typ systému
Zálohování 
Osobní záloha
Zálohování - vlastnosti
Co zálohovat 
Soubory a složky
Úplný přehled vlastností


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu DropBox nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.