produkt
AC Cloud infrastruktura (IaaS)
Co na stránce najdete?
Informace o produktu/službě
Informace o produktu, řešení nebo službě.

Pokud si produkty vložíte do Aktovky , můžete je vzájemně porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak pošlete na email.

Pokud jste nenašli oblast, co jste hledali, podívejte se na celkový přehled.

AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Služba nabízející virtuální servery, datové úložiště, datové centrum vč. zálohování a obnovy dat.


Produktové oblasti

  • Zálohování

Popis AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Služba vBR (virtual Backup & Recovery) umožňuje zálohovat data z infrastruktury zákazníka do prostředí AC CLOUD a v případě potřeby je opět obnovit zpět do vlastní infrastruktury. Služba vBR je efektivním doplněním nebo i náhradou zálohování na pásky, protože řeší potřebu ukládání zálohy mimo prostory firmy (tzv. pravidlo 3-2-1), takže je možné obnovit data i v případě fatální havárie (například požár budovy nebo záplavy).

Služba vSERVER běžící na virtualizovaném hardwaru provozovaném v prostředí AC CLOUD. Velmi pružně můžete navyšovat nebo snižovat počet či výkon virtuálních serverů dle svých aktuálních potřeb. Službu můžete využít v měsíční variantě či platit spotřebovaný výkon po hodinách.

Službu Datové centrum vDC nabízíme jako efektivnější a ekonomičtější variantu rozsáhlejších potřeb na cloud služby typu IaaS. Služba je vhodná pro náročnější zákazníky, kterým nestačí standardně předpřipravené šablony konfigurací, případně potřebují více možností přizpůsobení a volnosti. Robustnější základ a nástroje pro administraci a automatizaci jsou cestou k efektivnímu využití prostředí AC CLOUD ve větších nasazeních.

Datové úložiště vDisk je připojeno k vašemu lokálnímu serveru nebo ve vaší cloud infrastruktuře pomocí iSCSI protokolu. S datovým centrem je tedy propojeno zabezpečeným datovým tunelem. Připojení je technicky nenáročné a rádi vám ho pomůžeme nastavit. Data jsou na úložišti v nešifrované formě, která je možné zašifrovat již před odesláním do AC Datového Centra.

Vlastnosti AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Neověřené vlastnosti
Zálohování
 
Typ systému
Zálohování 
Systémové řešení
Zálohování - vlastnosti
Kam zálohovat 
Cloud
Co zálohovat 
Mobilní zařízení
Databáze
Aplikace
Soubory a složky
Virtuální stroje
Systém
Plánování záloh 
Úplný přehled vlastností

Autor produktu AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Autocont a.s.

Česká soukromá společnost, která přes 25 let na českém a slovenském trhu zavádí a provozuje informační technologie.

Zaměřuje se na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Jeden z největších českých dodavatelů informačních a komunikačních technologií v České a Slovenské republice.


Náhledy obrazovek


Žádné náhledy produktu AC Cloud infrastruktura (IaaS) nejsou k dispozici.

Dotazy k produktu


Žádné dotazy nejsou zadány.
Pro vložení dotazu je nutné se přihlásit.
 
Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.