Zlepšit či vyřešit

Ofocení účtenek v terénu a odeslání do firmy

Obchodníci již z principu své práce jsou často na cestách. Přitom získávají účtenky za parkování, v restauracích, za pohonné hmoty. Nezřídka se stane, že se nějaký doklad ztratí. O administrativě po návratu z perného dne u klientů ani nemluvě.

Řešení

Ztráta dokladu je problém pro zaměstnance, kteří často cestují za klienty. Jednu výhodu to má. Nemusí se pak po návratu do kanceláře věnovat administrativě dokladů. Ta při intenzivní obchodní práci spotřebuje nemalé procento času obchodníka, kdy místo obchodu se věnuje papírování.

V době, kdy každý nosí v kapse výkonný počítač, je řešení relativně jednoduché.

Doklady rovnou na místě ofotit, vyplnit pár údajů (např. vybere klienta u kterého byl) a odeslat. Hotovo. Obchodník se tím již nemusí zabývat, nezapomene na vyúčtování, papírovou účtenku může "ztratit" a  hlavně - při návratu do kanceláře má mnoho jiné - obchodní - práce.

Zkušenosti jiných firem

 Zákaznické příběhy (reference) - reálné zkušenosti z řešení Ofocení účtenek v terénu a odeslání do firmy. Přečtete si, jaké benefity získaly jiné firmy.

Kroky k vyřešení (dle situace)

Produkty, služby a vlastní aktivity, které zlepší vaši firmu. Můžete zvolit různé cesty. Kliknutím na cestu vám zobrazíme relevantní produkty. Řešením je většinou kombinace vlastních aktivit s využitím služeb a produktů na trhu.
Způsob řešení 

  1. Každý má svůj počítač v kapse. Proč jej nevyužít k uložení a odeslání účtenek, objednávek a dalších dokumentů...

Dodavatelé se zkušeností

 Seznam ověřených dodavatelů, kteří řešili Ofocení účtenek v terénu a odeslání do firmy.

Popis

Samozřejmě se jedná o účetní doklady. Bez toho by vám stačilo účtenku nafotit a odeslat. Účetnictví s sebou nese několik dalších podmínek, které musí být splněny, aby váš zaměstnavatel mohl doklady využít k daňovým účelům.

Před odesláním je dokument nutné digitálně podepsat a připojit časová razítka. To přesně zvládne mobilní aplikace, kterou musíte mít nainstalovanou na telefonu. 

Pro řešení byly využity tyto produkty

 Seznam produktů, které byly nasazeny pro výše uvedené referenční případy.
Máte zkušenosti v této oblasti?

Konktaktujte nás a můžete prezentovat svoje zkušenosti.