Co na stránce najdete?
Vyřešení problému nebo zlepšení    Nasazení řešení
Řešení problému s firemními procesy obvykle vyžaduje jeden nebo několik kroků. Toto je jeden z nich. Najdete zde, jak jej provést a co vám to přinese.

Interní aktivita - před některými kroky je potřeba interního úsilí. Nebo pokud chcete ušetřit. Přečtěte si, jak zajistit aktivity ve vlastní režii.
Nasazení IT řešení - implementace softwarového řešení. Zjistíte, jak vybrat vhodný software.
Konzultace - využití služeb externích konzultantů. Čtěte, jak vybrat toho správného poradce (nejen pro ICT oblast).
Software pro osobní zálohování dat je Nasazení řešení

Vybrané produkty vkládejte do Aktovky . Zde je snadno najdete, můžete je porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak můžete poslat na email.

Zákaznické příběhy (část Jak vybrali jiní) vám dají skutečně zjištěné přínosy, problémy při implementaci a zkušenosti s konkrétním dodavatelem z praxe jiných firem.

Není toto řešení pro vás?
Zkuste přehled oblastí nebo přehled problémů.
Nebo bleskově prohledejte fulltextové naši databázi:

Software pro osobní zálohování dat

Mobilní zařízení mají mnoho výhod. Ale také zásadní nevýhody. Dají se snadno zcizit, zapomenout nebo rozbít. Jednoduchá řešení, kterými si zálohujete všechna data (soubory, kontakty, emaily,...) na svých zařízeních.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Software pro osobní zálohování dat. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

softwarem, který zálohuje osobní data

 Seznam vhodných produktů nebo služeb pro  Software pro osobní zálohování dat.

Filtr Plánování záloh

 Vícedenní záloha

 Outsourcing

 100% online

 Připraveno pro GDPR
 Demo produktu

 Použití zdarma

 Advokátní kancelář

Řazení

  O řazení

CRA Backup

Bezpečná záloha dat. Z mobilů, počítačů i serverů. CRA Backup vše ukládá do cloudového prostředí. Díky tomu vám dovolí on-line obnovit cokoliv a kdykoliv.

T-Cloud Záloha pro jednotlivce

Aplikace, která dokáže automaticky zálohovat jakákoli data ze všech vašich zařízení do cloudu, kde budou zcela v bezpečí a kdykoli k dispozici.

AC Cloud infrastruktura (IaaS)

Služba nabízející virtuální servery, datové úložiště, datové centrum vč. zálohování a obnovy dat.

Online zálohování

Ochráníme vás před ztrátou firemních dat, ať už se jedná o poškozený hardware, smazání uživatelem nebo ztrátou mobilního zařízení.

Box

Cloudové úložiště dokumentů pro spolupráci, sdílení, mobilitu a zvýšení zabezpečení vašich souborů.

Cloud Disk

Velkokapacitní datové úložiště pro jednoduché sdílení dat ve firmě mezi pracovními týmy nebo zákazníky. Nonstop sdílení a zálohování dat pro Windows, Linux tablety i smartphony připojené k internetu.

T-Cloud Týmová Záloha

Aplikace, která vám umožní zálohovat jakákoli data ze všech vašich zařízení ve firmě do cloudu, kde budou zcela v bezpečí a k dispozici. Nespoléhejte na staré způsoby zálohování – svěřte svá data naprosto spolehlivému cloudu.

Acronis True Image 2018

Spolehlivá záloha počítače. Vytvořte spolehlivou zálohu, kdy dokážete obnovit jednotlivé soubory nebo celý systém.

Nalezeno: 8 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Popis Software pro osobní zálohování dat

Cestujete a všechnu dokumentaci vozíte s sebou v mobilu, tabletu nebo notebooku? Kontakty, nové objednávky, poslední verze smluv, návrhy prezentací. Pokud nevyužíváte dokumentačních systémů a online úložišť, pak o dokumenty a ostatní informace snadno můžete přijít.

Pak je vhodné pravidelně zálohovat. Neustále. A protože rutinní zálohování není moc spolehlivé, využití zálohovacích programů vám sníží rizika ztráty dostatečně.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.