Nasazení řešení
Software pro oběh smluv
Tvorba a oběh smluv
Co na stránce najdete?
Vyřešení problému nebo zlepšení    Nasazení řešení
Řešení problému s firemními procesy obvykle vyžaduje jeden nebo několik kroků. Toto je jeden z nich. Najdete zde, jak jej provést a co vám to přinese.

Interní aktivita - před některými kroky je potřeba interního úsilí. Nebo pokud chcete ušetřit. Přečtěte si, jak zajistit aktivity ve vlastní režii.
Nasazení IT řešení - implementace softwarového řešení. Zjistíte, jak vybrat vhodný software.
Konzultace - využití služeb externích konzultantů. Čtěte, jak vybrat toho správného poradce (nejen pro ICT oblast).
Software pro oběh smluv je Nasazení řešení

Vybrané produkty vkládejte do Aktovky . Zde je snadno najdete, můžete je porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak můžete poslat na email.

Zákaznické příběhy (část Jak vybrali jiní) vám dají skutečně zjištěné přínosy, problémy při implementaci a zkušenosti s konkrétním dodavatelem z praxe jiných firem.

Není toto řešení pro vás?
Zkuste přehled oblastí nebo přehled problémů.
Nebo bleskově prohledejte fulltextové naši databázi:

Software pro oběh smluv

Uživatel vloží první verzi dokumentu a rozešle do připomínkového řízení. Pak zapracuje připomínky a odešle ke schválení. Po schválení smlouvy jsou nastaveny termíny platnosti a smlouva je k dispozici oprávněným osobám. Dodatky smlouvy snadno přidáte.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Software pro oběh smluv. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

pomocí software pro elektronický oběh smluv

 Seznam vhodných produktů nebo služeb pro  Software pro oběh smluv.

Filtr Outsourcing

 100% online

 Připraveno pro GDPR
 Demo produktu

 Použití zdarma

 Advokátní kancelář

Řazení

  O řazení

DOCU-X DMS

Český systém DOCU-X DMS řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější. Přes 30 obchodních partnerů a více než 100 zákazníků v ČR, SK, HU, PL, LT.

SAFE

Systém pro správu digitálních dokumentů, založený na architektuře klient-server. Plně parametrizovatelná platforma, která umožňuje pružně zajistit řešení odpovídající potřebám a specifikům zákazníka

DokMistr

DMS systém se spisovou službou a digitálním archivem, který obsahuje komplexní řešení pro správu dokumentů a procesů nad nimi. Šetří náklady, zrychluje a zjednodušuje administrativní činnosti a přináší řadu dalších výhod uživatelskou přívětivost, flexibilitu, jednoduché ovládání a především rychlé nasazení.

ERPassistant

Zpracovává a automatizuje vybrané procesy. Usnadňuje Vám práci a zrychluje vyřizování agend. ERP assistant je jednoduchý, intuitivní a spolehlivý nástroj, který se spouští přímo ve Vašem internetovém prohlížeči a nepotřebuje tedy žádnou zdlouhavou instalaci.

Nalezeno: 4 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Software pro oběh smluv řeší

 Problémy a zlepšení, které lze úplně nebo částečně řešit aktivitou Software pro oběh smluv.

Neoslovily vás žádné nápady na zlepšení? Zkuste se podívat na všechny problémy po profesích.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.