Nasazení řešení
Sdílení dokumentů s externí firmou
Dokumentační systémy (DMS)
Co na stránce najdete?
Vyřešení problému nebo zlepšení    Nasazení řešení
Řešení problému s firemními procesy obvykle vyžaduje jeden nebo několik kroků. Toto je jeden z nich. Najdete zde, jak jej provést a co vám to přinese.

Interní aktivita - před některými kroky je potřeba interního úsilí. Nebo pokud chcete ušetřit. Přečtěte si, jak zajistit aktivity ve vlastní režii.
Nasazení IT řešení - implementace softwarového řešení. Zjistíte, jak vybrat vhodný software.
Konzultace - využití služeb externích konzultantů. Čtěte, jak vybrat toho správného poradce (nejen pro ICT oblast).
Sdílení dokumentů s externí firmou je Nasazení řešení

Vybrané produkty vkládejte do Aktovky . Zde je snadno najdete, můžete je porovnávat. Po přihlášení se uloží a budou přístupné trvale. Přehled si pak můžete poslat na email.

Zákaznické příběhy (část Jak vybrali jiní) vám dají skutečně zjištěné přínosy, problémy při implementaci a zkušenosti s konkrétním dodavatelem z praxe jiných firem.

Není toto řešení pro vás?
Zkuste přehled oblastí nebo přehled problémů.
Nebo bleskově prohledejte fulltextové naši databázi:

Sdílení dokumentů s externí firmou

Sdílet dokumenty s externisty naráží na základní problém. Přístup do vnitrofiremní sítě. Řešením jsou různé typy cloudových služeb a nebo konektory, které synchronizují vybrané dokumenty s umístěním mimo síť.

Výběr řešení

Cloudové služby mají mnoho příležitostí. Jednou z nich je sdílet vybraný obsah s dodavateli. Tj. s uživateli mimo firemní doménu. Pro větší firmu velká bolest pro administrátory a informační bezpečnost. Hlavně s rozvojem osobních služeb typu Google Drive, Letecká Pošta, apod. kdy se firemní obsah neřízeně dostává na veřejné servery mimo všechny bezpečnostní kontroly.

Toto využití má své negativní důsledky. Více viz níže. Proto doporučujeme využít funkci některých dokumentačních systémů, které vám právě sdílení dat s externisty umožní.

Jak vybrali jiní

 Reference pro  Sdílení dokumentů s externí firmou. Příběhy firem, které řešení nasadily. Mají reálné zkušenosti. Čtěte, jaké řešily problémy a získaly benefity.

sdílením dokumentů s externí firmou

 Seznam vhodných produktů nebo služeb pro  Sdílení dokumentů s externí firmou.

Filtr


 Přehled čtenářů

 Různá metadata

 Vyhledávání metavlastností

 Související dokumenty

 Rozpoznávání textu (OCR)

 Šablony dokumentů


 Šifrování dokumentů

 Dědění meta-vlastností

 Zákaz uložení dokumentu

 Archivace dokumentů

 Externí přístupy
 Spisová služba

 Přístup k datové schránce

 Řídicí dokumentace

 Elektronické workflow datové zprávy

 Outsourcing

 100% online

 Připraveno pro GDPR
 Demo produktu

 Použití zdarma

 Advokátní kancelář

Řazení

  O řazení

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

DOCU-X DMS

Český systém DOCU-X DMS řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější. Přes 30 obchodních partnerů a více než 100 zákazníků v ČR, SK, HU, PL, LT.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

M-Files – Document Management System

Řešení integrované s klasickým průzkumníkem Windows a s MS Office. Obsahuje i workflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů.

MS SharePoint

Portálové řešení pro spolupráci, správu obsahu a sdílení. Obsahuje workflow funkcionalitu. Váš mobilní, inteligentní intranet.

OpenText

Komplexní, integrovaný balík produktů, který zrychluje řízení podnikových informací (Information Governance), a významnou měrou tak snižuje rizika podniku. Díky Content Suite mohou strategičtí pracovníci využívat potřebné informace pro růst společnosti a inovace.

Nalezeno: 6 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Popis Sdílení dokumentů s externí firmou

Dokumentační systém (DMS) je univerzálním systéme pro práci s dokumenty ve firmě, k jejich publikování a sdílení. Některé dokumentační systémy umí i zajistit sdílení dokumentů s externími pracovníky. Bez nutnosti přístupu do sítě.

Výše byly zmíněné cloudové služby pro sdílení dokumentů. Zaměstnanci si je velmi a rychle oblíbili z důvodu jednoduchosti užití, nedostupnosti jiného firemního řešení a možnos okamžitého využití. 

Negativa využití veřejných cloudových služeb odstraňuje firemní systémna dokumenty:

  • vlastnictví - u veřejných služeb si nemůžete být jisti, kdo a jak naloží s vašimi dokumenty, případně kdy je smaže,
  • zabezpečení - ne všechna veřejná úložiště mají dostatečné bezpečnostní mechanismy, u vlastního systému si bezpečnost ohlídáte v rámci poptávky,
  • nemožnost zálohování a ztráta kontroly nad firemními dokumenty - pokud zaměstnanci tvoří a ukládají dokumenty mimo firemní úložiště, firma nemůže zajistit zálohování těchto dat.

Sdílení dokumentů s externí firmou řeší

 Problémy a zlepšení, které lze úplně nebo částečně řešit aktivitou Sdílení dokumentů s externí firmou.

Neoslovily vás žádné nápady na zlepšení? Zkuste se podívat na všechny problémy po profesích.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.