Produkty a služby v oblasti

Dovolenky

Plánování a žádanky o dovolené. Jejich schvalování. Přehled dovolené celého týmu. Reporty a statistiky.

ICT produkty a služby

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Sloneek

Agenda zaměstnanců v jediné aplikaci. Evidence zaměstnanců, schvalování dovolených, firemní docházka, knihovna dokumentů, stravenky, majetek. Nová verze aplikace iDovolenky.

SOFA

Digitalizace procesů firmy nebo organizace. Obejdete se bez papírových dokumentů a máte přehled o všem, co potřebujete vědět. Procesy a dokumenty budete mít na dosah ze svého mobilu, tabletu nebo počítače.

DOCU-X DMS

Český systém DOCU-X DMS řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější. Přes 30 obchodních partnerů a více než 100 zákazníků v ČR, SK, HU, PL, LT.

Orgnes

Orgnes je jednoduše přizpůsobitelný workflow engine. Vytvořte libovolnou funkcionalitu automatizující spolupráci bez programování.

iDovolenka

Specializovaná aplikace na evidenci dovolených pro vaši firmu i zaměstnance. Přehled dovolené v týmu.

Navigo3

Specializovaný projektově orientovaný ERP systém s mnoha unikátními funkcemi, prokazatelně zvyšující efektivitu firmy a zisk ze zakázek. Navigo3 nejen podpoří efektivní řízení zakázek, ale stane se krevním oběhem firmy. Od obchodní příležitosti po fakturu.

eIntranet

eIntranet je webová aplikace poskytující prostor pro usnadnění předávání informací mezi zaměstnanci, případně i dalšími externími spolupracovníky

ANTS Fusio

Sjednocení firemní agendy a evidence do přehledného intuitivního prostředí.

Nalezeno: 15 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.