Produkty a služby v oblasti

Digitalizace dokumentů

Digitalizace dokumentů je převod papírových dokumentů do elektronické podoby (nejčastěji skenováním), vytěžení dokumentů nebo převedení do podoby s možností fulltextového vyhledávání a následným uložením.

ICT produkty a služby

Důvěryhodný archiv

Dlouhodobá archivace elektronických dokumentů, vyhovuje legislativním nárokům na uložení elektronických dokumentů, používá moderní bezpečnostní mechanizmy pro ověření důvěryhodnosti dokumentu a vše je doloženo certifikovanými časovými razítky.

myTEAM

Sdílení informací, úkolů, řízení procesů a jejich automatizace.

Bitrix24

Více jak 35 nástrojů zdarma pro sdílení a spolupráci včetně workflow automatizace.

QI podnikový systém

QI je český informační systém, který pomáhá stovkám českých a slovenských firem řídit, optimalizovat a automatizovat firemní procesy a zpracovávat a sdílet podnikové informace.

Kofax Capture

Výkonné prostředí pro digitalizaci podnikových dokumentů a dat v českém jazyce.

Docsvault

Dokumentační systém se všemi funkcionalitami - pořízení, bezpečné uložení a řízení oběhu dokumentů a emailů s přístupem pomocí libovolného mobilního zařízení.

KnowlageLake

Řešení pro správu obsahu postavené na platformě MS Sharepoint.

OptimiDoc

OptimiDoc je serverová aplikace, která vám pomůže zefektivnit práci s firemními dokumenty. Zjednoduší a urychlí práci vašim zaměstnancům, ochrání vaše dokumenty a sníží firemní náklady. Nástroje pro zabezpečení, tisk, skenování, kontrolu nákladů a sledování stavu zařízení.

aCorrector

Ruční kontrola a oprava a to buď vynucená (každý list je potřeba zkontrolovat) nebo pouze listy s nevalidními údaji.

Kofax Web Capture

Skenování přímo v prostředí vaší webové stránky. Rozšíření možností zpracování dokumentů s využitím webového portálu organizace.

Nalezeno: 33 


Nenelezli jste váš produkt v seznamu?

Můžete zkusit fulltextové hledání. Pokud jej najdete, možná nemá vlastnosti, aby vyhověl hledání. Pokud by zde být měl, konktaktujte nás. Vylepšíme výsledky tohoto hledání.

Ikony Nhor Phai(www.flaticon.com) licencovány dle CC 3.0 BY. Obrázky Pixabay.